PROJELERİMİZ

 Ana Sayfa / Projelerimiz

Projelerimiz

 • 2017 - Servis Entegrasyon Sistemi ( S.E.S. )Aç yada Kapat
  Servis Entekrasyon Sistemi SES

   

  Servis Entegrasyon Sistemi, dayanıklı tüketim ürünlerinde hizmet veren teknik servislere yönelik tasarlanmış bir sistemdir. Bu sektörde bulunan oyuncuların (Teknik Servisler - Son Kullanıcılar - Cihaz Satıcıları - Tedarikçiler) yaşadıkları yazılım, tahsilat yöntemleri, tedarik, iletişim ve internet teknolojileri gibi sıkıntıları giderebilmek için geliştirilmiş bir network sistemidir.

  Proje Tanıtımı...
 • 2018 - Eğitim Turizmi, Üniversite Öğrenci Transferi ve Danışmanlık HizmetleriAç yada Kapat
  Yurt Dışı Üniversite Eğitimi

   

  Bugün dünya'da birçok ülkede eğitim turizmi yaygın durumdadır. Bu ülkelerden bazıları ise İngiltere, ABD, İsveç, Avustralya ve Kanada'dır. İnsanlar bu ülkelere her türlü eğitsel faaliyetler için gitmektedirler. Kimileri üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi almak için, kimileri dil okullarında eğitim almak için, kimileri konferanslara katılmak için, kimileri ise "internship" olarak bilinen "staj" programlarına katılmak için giderler.


  Türkiye'de Üniversite Okumak ve Yüksek Lisans İmkanları

  İngiltere'de Üniversite Eğitimi

  Avrupa'da Üniversite Eğitimi

  Lisan Eğitiminde Çift Diploma

  Uzaktan Eğitim ve Kredi Tamamlama


  Uluslararası ortak lisans programları, halen çoğunluğu ABD olmak üzere Fransa, Almanya, Hollanda, Avusturya, Rusya Federasyonu, İskoçya, İngiltere, Bulgaristan ve Yeni Zelanda’daki üniversiteler ile açılmış durumda.


  Kadir Has, Hacettepe, Işık, İstanbul Teknik, Selçuk, Ege, Akdeniz, İzmir Ekonomi, Atatürk, İstanbul, Afyon Kocatepe, Fatih, Uludağ, Yeditepe, Atılım, Haliç, Marmara, Sakarya, İstanbul Aydın, Bahçeşehir, Anadolu, İstanbul Bilgi, Yalova, Dokuz Eylül, Erciyes, Çankırı Karatekin üniversitelerinin yurtdışındaki üniversitelerle ortak lisans programları mevcut.


  Ayrıca, yurtdışındaki üniversitelerle ODTÜ ve İTÜ ile Celal Bayar, Sabancı, Marmara üniversiteleri ve Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün ortak doktora programları; ODTÜ, Akdeniz, İzmir Ekonomi, Yıldız Teknik, İstanbul, İstanbul Ticaret, Galatasaray, Yeditepe, Bilkent, Ege, Atılım, İstanbul Teknik, Sakarya, Kadir Has, Bahçeşehir, İstanbul Bilgi, Yalova ve Erciyes üniversitelerinin de ortak yüksek lisans programları faaliyet gösteriyor.


  YÖK bu yıl, Fırat, İstanbul Aydın, Uludağ, Çankırı Karatekin, İstanbul Ticaret, Karadeniz Teknik, Bahçeşehir, Gaziantep ve Okan üniversitelerinde toplam 12 ön lisans programı açılmasını kararlaştırdı. Ayrıca, Atılım ve İzmir Ekonomi üniversitelerinin ön lisans programları bulunuyor.


  Ortak programlar en fazla bilgisayar, makina, yazılım, inşaat ve endüstri mühendislikleri ile işletme, iktisat, İngiliz Dili ve Edebiyatı ile İngilizce öğretmenlikleri alanlarında açılıyor.