HAKKIMIZDA

 Ana Sayfa / Hakkımızda

Her Geçen Gün Servis Entegrasyon Sistemi Ailesine Katılanların Sayısı Artıyor. İşletmelerine Katmadeğerimizi Gören Teknik Servisler, Cihaz Sahibi Son Kullanıcılar, Müteahhitler, Mühendislik Firmaları ve Ürün Satıcısı Firmaların Sayısı Artmaktadır.

100+ Teknik Servis
60+ İş Ortaklarımız
450+ Son Kullanıcı

BİZ NE YAPIYORUZ

Kobilerin Büyümesine Katkıda Bulunuyoruz

Kobilerin Büyümesine Katkıda Bulunuyoruz

CNM Teknoloji olarak KOBİ' lerin sağlıklı büyümesine katkıda bulunup rekabette ellerini güçlendiriyoruz. Ürettiğimiz yazılımlar ve otomasyon çözümleri işlemlerini hızlandırmakta, verimliliklerini artırmakta, denetimi kolaylaştırmakta, işçilik ve depolama maliyetlerini azaltmaktadır, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlama gibi katma değerlerimiz söz konusudur. Firmaların büyümesi ve teknolojiyle paralel gitmesi açısından aslında çok önem taşıyan hizmetlerimiz KOBİ’ lerin teknoloji ile buluşmasını sağlamaktadır.

Teknolojiyi Ulaşılabilir Yapıyoruz!

Teknolojiyi Ulaşılabilir Yapıyoruz!

Sizi dinliyor, işinizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde analiz ediyoruz. Süreçlerinizi etkin ve güvenli bir şekilde yönetebilmeniz için uygun çözüme karar veriyoruz. Ölçeklenebilir, genişleyebilir, geliştirilebilir, güncel kesintisiz hizmet anlayışıyla beraber güçlü bir destek ekibinin arkasında olduğu, performans ve maliyet dengesini gözeten yazılımlar yapıyoruz. Web tabanlı bulut teknolojisi kullanarak bayilerimiz ve paydaşlarımıza her zaman ulaşılabilir noktada bulunmaktayız.

BİLİŞİM VADİSİ

E K İ B İ M İ Z

Metin Aydın
Metin AYDINProje Yöneticisi

Web Tabanlı Otomasyon Yazılımları IT Uzmanı, Proje Sorumlusu, Sistem Tasarımcısı ve Kodlama.

Mustafa ÖZCAN
Mustafa ÖZCAN Akademik Danışman

Proje GTÜ TTM Ticarileştirme Danışmanı, Süreç Kontrol sorumlusu.

Cemil MARAŞ
Cemil MARAŞ Reklam Tanıtım

Google Qualified Professional, Proje Dijital Medya Reklamları ve Tanıtım Uzmanı.